Georg Jensen Korpus - PÅ LAGER
Total products: 711

Georg Jensen
Kæmpe Georg Jensen Sterling Sølv Cosmos Vandkande No 45 B
Særtilbud80.000,00DKK
1 stk. på lager
Georg Jensen
Meget tidlig Georg Jensen Drikkebæger i Sølv fra 1905
Særtilbud60.000,00DKK
1 stk. på lager
Georg Jensen
Meget Tidlig Georg Jensen Sølv Melon Skål fra 1911 no 16
Særtilbud125.000,00DKK
1 stk. på lager
Georg Jensen
Par Georg Jensen Sterling Sølv 2-armet Lysestager No. 212
Særtilbud200.000,00DKK
1 stk. på lager
Georg Jensen
Par Georg Jensen Sterling Sølv Druestager No 263 A
Særtilbud55.000,00DKK
2 stk. på lager
Georg Jensen
Par Store Georg Jensen Sterling Sølv Drue Lysestage No 264
Særtilbud190.000,00DKK
2 stk. på lager
Georg Jensen
Sjælden Tidlig Georg Jensen Sølv Kaffekande fra 1904-1908
Særtilbud45.000,00DKK
1 stk. på lager
Georg Jensen
Stor Georg Jensen Sterling Sølv Skål / Opsats No 197C
Særtilbud74.000,00DKK
1 stk. på lager
Georg Jensen
Sæt på 12 Georg Jensen Dækketallerken i Sterling sølv No 232
Særtilbud150.000,00DKK
1 stk. på lager
Georg Jensen
Sæt på 12 Georg Jensen Sterling Sølv Konge Skylleskåle No 642
Særtilbud85.000,00DKK
1 stk. på lager
Georg Jensen
Sæt på 3 Georg Jensen Sølv/Sterling Sølv Glasmærke No. 46
Særtilbud4.000,00DKK
1 stk. på lager
Georg Jensen
Sæt på 4 Georg Jensen Sterling Sølv Lysestager designet af Nanna Ditzel No 1112
Særtilbud32.000,00DKK
2 stk. på lager
Georg Jensen
Sæt på 6 Georg Jensen Harald Nielsen Sterling Sølv Skylleskåle no 580C
Særtilbud30.000,00DKK
1 stk. på lager
Georg Jensen
Sæt på 8 Georg Jensen Sterling Sølv Moderne Drikkebæger No 1200
Særtilbud150.000,00DKK
1 stk. på lager
Royal Copenhagen
Tidlig Georg Jensen Sterling Sølv Oval Drueskål 296A
Særtilbud150.000,00DKK
1 stk. på lager
Georg Jensen
Unika Georg Jensen Sterling Sølv Lågdåse Sigvard Bernadotte
Særtilbud75.000,00DKK
1 stk. på lager
Georg Jensen
Vintage Georg Jensen Sterling Sølv Bakke No 1017A Henning Koppel
Særtilbud100.000,00DKK
1 stk. på lager
Georg Jensen
Vintage Georg Jensen Sterling Sølv Drueopsats / Drueskål No 263B
Særtilbud34.500,00DKK
1 stk. på lager
Georg Jensen
Vintage Georg Jensen Sterling Sølv Drueopsats / Drueskål No 263B (1925-1933)
Særtilbud34.500,00DKK
1 stk. på lager
Georg Jensen
Vintage Georg Jensen Sterling Sølv Ovalt Lågfad No 408B
Særtilbud60.000,00DKK
1 stk. på lager
Georg Jensen
Vintage Georg Jensen Sterling Sølv Pyramide Bakke No 600G Harald Nielsen
Særtilbud55.000,00DKK
1 stk. på lager
Georg Jensen
Vintage Georg Jensen Sterling Sølv Skål / Centerpiece No. 501
Særtilbud80.000,00DKK
1 stk. på lager
Georg Jensen
Vintage Georg Jensen Sølv Ornamental Servietring No. 16
Særtilbud4.000,00DKK
1 stk. på lager



